Csontos László vagyok a Csontos Autósiskola tulajdonosa és egyben oktatója. 1983 óta a járművezetés képzésben dolgozunk. A mostani formában - Csontos Autósiskola - 2009-től müködünk. A jelöltek számára komplett képzést szervezünk, ami annyit jelent, hogy a jelentkezéstől egészen a jogosítvány megszerzéséig biztosítja az autósiskola a személyi és tárgyi feltételeket.
Hat kategóriában végzünk képzést: M (moped), A1, Ak, A, B és B+E .
Az autósiskola oktatói alapos elméleti, gyakorlati és pszichológiai ismerettel rendelkeznek, melynek eredményeként a tanulók sikeresen teljesítik a vizsgakövetelményeket, s a megszerzett jogosítvány birtokában önállóan is megállják helyüket a közlekedésben. Az elméleti órákon a legújabb oktatási eszközök, módszerek biztosítják a szükséges ismeretek hatékony elsajátításának lehetőségét!
Várjuk kedves leendő tanítványainkat!
Gyakorló vezetés
Van jogosítványa , de nem vezet?
Családja - munkahelye új feladat elé állítja?
Fel akarja frissíteni tudását?
Rutint akar szerezni?
FORDULJON SZAKEMBERHEZ!
Mindenképpen érdemes – a már meglévő friss, vagy évek óta porosodó – jogosítvány birtokában olyan szakoktatót keresni, aki rutinnal segít abban, hogy nyugodt és gyakorlott, magabiztos vezetőkké váljunk és biztonságosan vezessünk. Első pillanatban talán feleslegesnek tűnhet a javaslat, de sok éves tapasztalatunk szerint, aki rászánta magát a gyakorló vezetésre, mindenki megtapasztalta ennek eredményességét és jótékony hatásait a gyakorlatban. A közlekedés folyamatait nem lehet tankönyvből elsajátítani. Még kevésbé lehet a veszélyhelyzetek elhárítását megtanulni. Ezért is fontos, hogy szakember üljön mellettünk, miközben megtesszük első önálló lépéseinket. Egy hirtelen adódó vészhelyzetben a mellettünk ülő családtagunk, barátunk - legyen bármennyire is türelmes - nem képes beavatkozni. Egy rutinos szakoktató már előre látja a helyzeteket, azok veszélyességét, s már akkor elindítja a veszélyhelyzet elkerülésére a megoldási folyamatot, amikor a friss jogosítványos még nincs is tudatában az éppen kialakuló helyzetnek.